Energie a životní prostředí – Pelosi signalizuje otevřenost povolení reformy

0
Energie a životní prostředí – Pelosi signalizuje otevřenost povolení reformy

Předsedkyně Pelosiová se odkládá Senátu ohledně budoucnosti povolování reforem a zdůrazňuje, že musí projít vládní opatření financování, zatímco někteří republikáni vyjadřují nepřátelství k reformám navrhovaným senátorem Joe Manchinem. Mezitím byl prezident Biden v Detroitu a hovořil o elektrických vozidlech.

Toto je noční energie a životní prostředíváš zdroj pro nejnovější zprávy zaměřené na energii, životní prostředí a další. Pro The Hill jsem Rachel Frazin. Někdo vám přeposlal tento newsletter? Odebírejte zde.

Pelosiová staví povolující míč na dvorec Senátu

Předsedkyně Nancy Pelosi (D-Kalifornie) ve středu naznačila, že by mohla podpořit vedlejší dohodu mezi demokratickými vůdci a senátorem Joem Manchinem (DW.Va.), pokud bude zahrnuta do senátního návrhu zákona o financování vlády, což by mohlo vést ke střetu s liberálové v debatě o změně klimatu.

“Pokud Senát schválí CR, musíme vládu ponechat otevřenou,” řekla Pelosiová The Hill s odkazem na pokračující usnesení – dočasné finanční opatření, které má zabránit odstávce.

Pelosi možná nebude muset takovou situaci řešit.

 • Demokraté potřebují 10 republikánských senátorů, aby podpořili ČR, aby ji dostali přes Senát, a republikáni vznesli stížnosti na otázku povolení reformy, která je ústředním bodem Manchinovy ​​dohody s prezidentem Bidenem, Pelosiovou a vůdcem senátní většiny Charlesem Schumerem (DN.Y.).
 • Je zcela možné, že Senát nakonec pošle „čisté“ usnesení Sněmovně navzdory slibu Manchinovi.

“Uvidíme, co udělá Senát,” řekla Pelosiová pro The Hill.

Osvěžovačka: Problémem je červencový škrt dohody, který centristovi Manchinovi umožňuje hlasovat o legislativě určené k urychlení projektů energetické infrastruktury. Dohoda – která získala Manchinovu podporu pro mnohem větší zdravotní a klimatický zákon přijatý minulý měsíc – diktovala, že hlasování se uskuteční před 1. říjnem. Ale Pelosiová ve středu poznamenala, že legislativní nástroj nebyl nikdy specifikován.

“Dohodli jsme se, že vyvoláme hlasování, ano,” řekla a dodala, že “nikdy jsme se neshodli na tom, jak” toto hlasování dopadne.

Zatímco Sněmovna čeká na vyjádření Senátu, poslankyně Rosa DeLauro (D-Conn.), nejvyšší apropriátor dolní komory, ve středu řekla, že je proti myšlence urychlení energetických projektů. Ale také navrhla, že demokraté možná budou muset spolknout nějakou verzi povolení reformy, aby zabránili odstávce.

“Nepodporuji ten kousek,” řekla. “Ale je tu také otázka, kam se vydat, pokud jde o udržení otevřené vlády.”

Osud Manchin navržených změn v procesu environmentálního přezkumu není v horní komoře jistý, protože přinejmenším někteří republikáni se k němu zdají nepřátelští.

 • Ve sněmovně existuje na demokratické straně značný odpor progresivistů, kteří tvrdí, že by to mohlo urychlit projekty fosilních paliv, které znečišťují a oteplují planetu.
 • Téměř 80 členů podepsalo dopis, který se postavil proti povolující reformě a vyzval k jejímu vyloučení z vládního finančního opatření nebo jakýchkoli jiných zákonů, které musí projít.

Přečtěte si více o politické situaci zde, od Mike Lillise z Rachel a The Hill.

NĚKTEŘÍ REPUBLIKÁNI SENÁTU SE K DOHODĚ staví nepřátelsky

Někteří republikáni vyjadřují nepřátelství ke kampani senátora Joe Manchina (DW.Va.) za použití vládního zákona o financování k urychlení povolovací reformy, což přispívá k pochybnostem o budoucnosti tohoto úsilí.

Republikáni dlouho lamentovali nad tím, jak dlouho trvá rozvoj projektů fosilních paliv a dalších energetických projektů. A úsilí Manchin by mohlo být tím nejlepším, co za poslední roky udělali, aby urychlili proces ekologického hodnocení energetických projektů.

Ale je tu politika: Republikáni jsou naštvaní nad stranickým schválením rozsáhlého zákona o klimatu, daních a zdravotní péči schváleného v rámci pravidel rozpočtového usmíření, která se vyhnula filibusterovi – úsilí, které umožnil Manchin.

 • A nemají zájem usnadňovat věci před pololetími rozhádaným demokratům, kteří se již snaží sjednotit se za plánem. Mnoho liberálů se důrazně staví proti dohodě Manchin povolující reformu a téměř 80 sněmovních demokratů se postavilo proti plánu.
 • „Pokud nyní hledáte republikány, kteří by vás podpořili a poskytli vám větší krytí, než máte právě teď, u nás to nenajdete,“ řekl senátor John Barrasso (Wyo.), republikán č. 3 v Senátu. reportéři tento týden.

Manchin vyjádřil naději, že jeho návrh získá dostatečnou podporu republikánské strany, aby zajistil jeho průchod, a řekl The Hill tento týden, že Senát „bude mít CR s povolením“.

Ale to ze strany senátora ze Západní Virginie stále více vypadá jako zbožné přání, protože řada republikánů říká, že chtějí jít dále.

„Zatím to, co Joe vydal, je jednostránková šablona – nic jiného jsem neviděl – a jak jsem řekl, z mého pohledu to není příliš ambiciózní. Nestačí mi se tam dostat
‚ano‘, protože upřímně řečeno nevím, proč bych chtěl napomáhat průměrnosti,“ řekl senátor Kevin Cramer (RN.D.).

 • Senátorka Susan Collinsová (R-Maine), častý spojenec Manchin’s, také vyjádřila obavy z použití vládního financování k přijetí tak významné legislativy.
 • „Myslím, že uvedení na CR je problematické. Je to hlavní politický problém,“ řekl v pondělí Collins.

Ve Sněmovně reprezentant Jim Banks (R-Ind.), vedoucí největšího sněmovního konzervativního výboru, vydal memorandum zpochybňující, zda bude Manchinská dohoda dostatečně pravicová, aby tento týden získala podporu republikánů.

„Republikáni historicky silně podporovali povolení reformy, ale text povolující reformu v ČR nebyl zveřejněn a může zvýhodnit projekty Green New Deal, aby uklidnil předsedu Grijalvu a 70+ demokraty, kteří se zavázali hlasovat proti,“ uvedlo sdělení s odkazem na předsedu Výboru pro přírodní zdroje Sněmovny reprezentantů Raúla Grijalvu (D-Ariz.).

Přečtěte si více o sentimentu GOP zde od Rachel a The Hill’s Aris Folley.

Biden předpovídá budoucnost elektromobilů

Prezident Biden ve středu předpověděl budoucnost v USA, kde nabíjecí stanice pro elektromobily (EV) budou stejně snadné najít jako čerpací stanice, a zároveň oznámil první kolo financování na vybudování národní sítě nabíjení.

“Skvělý americký roadtrip bude plně elektrifikovaný,” řekl Biden v poznámkách v Detroitu. „Ať už jedete od pobřeží k pobřeží po I-10 nebo po I-75 zde v Michiganu, nabíjecí stanice budou k dispozici a snadno se najdou jako čerpací stanice nyní.“

Prezident oznámil schválení prvních 900 milionů dolarů v rámci Bipartisan Infrastructure Law financování na výstavbu nabíječek pro elektromobily ve 35 státech, které budou zahrnovat
53 000 mil po státní dálnici. Investice je součástí 7,5 miliardy dolarů, které zákon vyčlenil na vybudování dobíjecích stanic v USA

„Kdysi při koupi elektromobilu bylo nutné dělat nejrůznější kompromisy. Ale ne teď,“ řekl ve středu Biden. “Díky americké vynalézavosti, americkým inženýrům, americkým automobilovým dělníkům se to všechno mění.”

Prezident poznamenal, že řidiči si nyní mohou koupit elektrická vozidla vyrobená v Americe, která mají velký dojezd, rychle se nabíjejí a jsou rychlá.

„Věřím, že můžeme vlastnit budoucnost automobilového trhu. Věřím, že můžeme vlastnit budoucnost výroby. Americká výroba je zpět, Detroit je zpět, Amerika je zpět,“ řekl Biden.

Přečtěte si více od Alexe Gangitana z The Hill.

VNITŘNÍ OBNOVENÍ NÁJMŮ NA GULF OIL

Ministerstvo vnitra ve středu oznámilo, že obnovilo práva několika společností na nový průzkum ropy na moři kvůli zákonu o klimatu, daních a zdravotní péči, který byl přijat minulý měsíc.

Zákon o snížení inflace požadoval, aby ministerstvo vnitra obnovilo nabídky na nový pronájem ropy a zemního plynu v Perském zálivu, které byly předtím sraženy u soudu.

Ustanovení bylo přidáno jako ústupek, aby senátor Joe Manchin (DW.Va.) podpořil návrh zákona.

Manchin tento krok nabízel v novém písemném prohlášení.

„Ujistil jsem se, že zákon o snižování inflace obnovil tento pronájem, abychom zajistili, že budeme schopni poskytovat naši domácí energii, a těším se na spolupráci s ministerstvem vnitra a celou správou na pokračování v provádění zásad zákona o snižování inflace ve prospěch všech Američané,“ řekl.

Bureau of Ocean Energy Management ve středu uvedl, že obnovil 307 nabídek v hodnotě téměř 190 milionů dolarů.

Přečtěte si příběh zde.

CO ČTEME

 • Bez čisté vody se rodiče v Jacksonu ve státě Mississippi snaží zajistit (19.*)
 • Nárůst lymské boreliózy vázaný na klima. Kde je vakcína? (Zprávy E&E)
 • Zdravotní skupiny požadují globální smlouvu o nešíření fosilních paliv (Opatrovník)

ZÍTRA NA TEPNUTÍ

Kontrolní výbor sněmovny bude konat a sluch při pohledu na „ceny, zisky a závazky velké ropy“

ICYMI

To je pro dnešek vše, děkuji za přečtení. Podívejte se na The Hill’s Stránka Energie a životní prostředí pro nejnovější zprávy a pokrytí. Uvidíme se zítra.

ZOBRAZIT PLNOU VERZI ZDE

podobné příspěvky

Leave a Reply