Zdroje ochrany vody pro obyvatele Utahu

0
Zdroje ochrany vody pro obyvatele Utahu

Existuje mnoho způsobů, jak obyvatelé v Utahu šetřit vodou, a některé nabízejí slevy. Níže jsou uvedeny odkazy na programy, které mohou obyvatelé použít jako zdroje, které pomohou ušetřit peníze a zkrášlit váš domov!

PŘELOŽTE SVŮJ PRUH


Zvyšte svou přitažlivost, snižte spotřebu vody a získejte peníze zpět, když se zúčastníte programu slev Flip Your Strip. Odstraněním trávníku z pruhu parku ušetříte odhadem 5 000–8 000 galonů vody každý rok – a můžete za to získat peníze. Získejte až 1,25 $ za čtvereční stopu za výměnu trávníku ve svém parku za design s úsporou vody.

SLEVY NA ODSTRANĚNÍ TRÁVY


Během zasedání v roce 2022 zákonodárný sbor schválil 5 milionů dolarů na celostátní program slev na odstranění trávy. O tento program je obrovský zájem a pracujeme na spuštění prvního celostátního programu zpětného odkupu trávníků v zemi!

KRAJINNÉ KONZULTACE


Přihlaste se na bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak můžete udělat svůj dvůr efektivnější s vodou a přátelský k Utahu. Během konzultace obdržíte návrhy na zavlažování, rady k zavlažovacím systémům a doporučení pro vaši krajinu. Po naší návštěvě také obdržíte souhrnnou zprávu obsahující informace specifické pro vaši krajinu a konečná doporučení. Konzultace jsou v participujících oblastech zdarma, proto si domluvte schůzku ještě dnes!

ODMĚNY LOCALSCAPES


Localscapes je přístup k terénním úpravám navržený speciálně pro Utah. Ať už instalujete novou krajinu nebo renovujete stávající, dodržením pětikrokového přístupu Localscapes získáte krajinu, která prosperuje! Za projekty terénních úprav, které splňují požadavky programu, budou poskytnuty peněžní odměny a přezkoumání plánu. Podívejte se na kartu způsobilosti, abyste zjistili, zda se kvalifikujete.

SLEVY CHYTRÉHO OVLADAČE


Získejte slevu až 75 $, když si zakoupíte způsobilý chytrý ovladač s označením WaterSense. Chytré ovladače snižují plýtvání vodou tím, že automaticky upravují, jak často a jak dlouho je krajina zavlažována, na základě místního počasí a krajinných podmínek.

VÝMĚNA WC


Získejte až 100 $, když vyměníte starou toaletu za toaletu s označením WaterSense! Toalety spotřebují více vody než jakékoli jiné vnitřní zařízení. Protože toalety vyrobené před rokem 1994 spotřebují více galonů vody na jedno spláchnutí, jejich výměna je snadný způsob, jak šetřit vodou.

podobné příspěvky

Leave a Reply